کاشت مو به روش hrt

کاشت مو به روش hrt چیست؟

زیبایی مساله ای است که از گذشته های دور برای انسان ها امری بسیار با اهمیت بوده است و کاشت مو به روش hrt در دهه های اخیر میزان توجه افراد به زیبایی و تلاش برای زیباتر شدن به اوج خود رسیده است. یکی از عوامل بسیار موثر در زیبایی اکستنشن مو می باشد، که ممکن است بر اثر عوامل مختلفی همچون بیماری، سوختگی، برخی داروها، عوامل ارثی و … از دست برود. در برخی مواقع ریزش موهای خفیف و قابل جبران می باشد و می توان با تغییر رژیم غذایی و مراجعه به پزشک متخصص ریزش موها را متوقف نموده و موهای از دست رفته را به سادگی جبران سازی نمود.

هزینه کاشت مو به روش hrt

اما در برخی مواقع ریزش موها دائمی بوده و موهای ریخته شده مجددا رویش نخواهند یافت. در این موارد بسیاری از افراد به روش های کاشت مو برای بازگرداندن زیبایی از دست رفته خود متوسل می شوند. امروزه روش های کاشت موی متعددی ابداع شده اند که از جمله این روش ها می توان کاشت مو به روش fit ، کاشت مو به روش sut و کاشت مو به روش hrt را نام برد. در این مقاله ما قصد داریم کاشت مو به روش hrt را به شما معرفی نماییم. اکثر روش های کاشت و ترمیم موها نیاز به این دارند که فرد مراجعه کننده برای کاشت موها یک بانک موی قوی داشته باشد.

معایب کاشت مو به روش hrt

۱- بانک مو به موهای ناحیه پس یا پشت سر افراد گفته می شود.

۲-که معمولا در پروسه ریزش مو افراد این بخش از موها .

۳-به دلیل آنکه هورمون های مردانه بر روی آنها تاثیر نمی گذارد.

۴-سالم باقی می نمانند و دچار ریزش نمی شوند.

۵-روش های کاشت مویی که نیاز به داشتن یک بانک موی قوی دارند .

۶-برای افرادی که موهای آنها در تمامی نواحی سر از بین رفته است مناسب نمی باشد.

۷-از این رو روش hrt برای این افراد معرفی شده است.

۸-همان طور که گفته شد برای کاشت مو به روش hrt که تنها روش .

۹-کاشت موی غیر قابل رشد استاندارد در جهان می باشد.

مزایا کاشت مو به روش hrt

نیاز به بانک موی خود فرد نمی باشد و از موهایی مناسب و همزاد با موهای اولیه فرد استفاده می شود که این موهای ازیک بانک موی از پیش تهبیه شده تامین می شوند که عموما به نام کرافت شناخته می شوند.کرافت ها می توانند جایگزینی بسیار مناسب برای سرم مو از دست رفته افراد باشند و می توانند به سادگی با استفاده از روش hrtبر روی سر افراد کاشته شوند. استفاده از روش کاشت موی hrt موجب می گردد که افراد صاحب مدل مو بسیار طبیعی و دارای خط رویش بسیار زیبا گردند. موهای کاشته شده به روش hrt به حدی طبیعی هستند .

کاشت مو به روش hrt در مردان

۱-که حتی از فاصله بسیار نزدیک هم قابل تشخیص نمی باشند.

۲-تمامی پروسه کاشت مو به روش hrt تنها در یک جلسه انجام می شود.

۳-به دلیل آنکه در این روش جراحی خاصی بر روی سر فرد انجام نمی شود.

۴-فرد پس از اتمام پروسه کاشت مو نیازی به مراجعه مجدد به مطب نخواهد داشت.

۵-برای کاشت مو به روش hrt نیاز به کرافت های پوستی می باشد .

۶-که جایگزین موهای اصلی فرد گردند.

۷-این کرافت های پوستی برای هر یک از افراد کاملا اختصاصی تهیه می شوند.

۸-پیاده سازی هریک از آنها دستور العمل ویژه ای دارد.

۹-کرافت پوستی یک غشای خیلی خیلی نازک است.

۱۰-که از مواد پلیمری ساخته می شود.

۱۱-شامل تارهای مویی می باشد.

۱۲-این غشا کاملا نسبت به هوا نفوذ پذیر می بوده.

۱۳-هیچ آسیبی به پوست سر فرد نمی رساند.

کاشت مو به روش hrt در زنان

کاشت مو به روش hrt به سه طریق مختلف می تواند انجام گیرد. در افرادی که کاملا تاس هستند و بر روی سر آنها هیچ مویی وجود ندارد، موهای گرفته شده از بانک مو یا همان کرافت ها برای پیاده سازی روش کاشت موی hrt می توانند به دو روش بر روی سر فرد کاشته شوند، در روش اول کرافت ها در زیر پوست فرد کاشته می شوند و در روش دوم کرافت ها بر روی پوست سر فرد کاشته می شوند، اما اگر فرد کاملا تاس نباشد و اندکی از موهای اصلی خودش نیز بر روی سرش وجود داشته باشند، تنها راه کاشت مو به روش hrt برای آن افراد قرار دادن موهای جدید یا کرافت ها در لابه لای موهای خود آن افراد می باشد. کاشت مو به روش hrt علاوه بر آنکه برای بیماران کاملا تاس مناسب بوده و تنها راه ترمیم مو انها می باشد.

کاشت مو به روش hrt چگونه است؟

۱- کاشت مو به روش hrt بدون جراحی صورت می گیرد و دوران ریکاوری خاصی برای فرد نیاز نمی باشد، فرد بلافاصله پس از اتمام پروسه کاشت مو با ظاهری کاملا طبیعی می تواند در هر محلی حاضر شود.

۲- تراکم و حجم موهای کاشته شده در روش کاشت موی hrt بسیار بیشتر از حجم موهای کاشته شده در سایر روش های کاشت مو می باشد.

۳- کاشت مو به روش hrt کاملا تار تار صورت می گیرد و لذا نتیجه حاصل از روش کاشت موی hrt بسیار طبیعی با خط رویش موی بسیار زیبا می باشد. موهای کاشته شده در این روش اصلا قابل تشخیص نمی باشند و کاملا طبیعی جلوه می کنند.

۴- کاشت مو به روش hrt برای افراد هیچ گونه عوارض ثانیویه ای را در بر نخواهد داشت، علاوه بر این امکان عدم موفقیت در این روش کاشت مو و به عبارتی در نیامدن.

کاشت مو به روش hrt در سارای

به هیچ وجه فریب قیمت های پایین ارائه شده توسط برخی کلینیک ها برای کاشت مو به روش hrt را نخورید، در کاشت مو به روش hrt دو پارامتر بسیار تاثیر گذار در زیبایی نتیجه وجود دارند و این دو پارامتر عبارتند از کیفیت رنگ مو تهیه شده از بانک مو یا همان کرافت ها و میزان تخصص و تبحر پزشک و یا فرد متخصصی که کرافت ها را بر روی سر شخص می کارد. بالا یا پایین بودن قیمت کاشت مو به روش hrt را میزان تخصص اپراتور و کیفیت کرافت ها تعیین می کند. سعی کنید برای کاشت مو به روش hrt حتما و حتما به یک فرد متخصص که از کرافت های با کیفیت رد کار خود استفاده می نماید مراجعه نمایید.